pallotyńskie centrum pomocy duchowej

„BŁOGOSŁAWMY DZIECIOM”,

warsztaty umiejętności wychowawczych 

(poszerzona „SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW”)

 

Jeśli chcesz poprawić komunikację i – szerzej – relację z dzieckiem, chcesz doskonalić umiejętności wychowawcze i uczyć się błogosławić dzieciom, to te warsztaty są dla Ciebie.

 

Zapraszamy:

Zarówno tych rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli, którzy w kontakcie z dzieckiem doświadczają trudności (często czują się bezsilni, mają poczucie winy, nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych metod i relacji z dzieckiem), jak i tych, którzy dobrze sobie radzą i chcieliby swoją relację z dzieckiem jeszcze bardziej pogłębić; tych rodziców, którzy zajmują się dziećmi na co dzień, jak i tych, którzy widują się z nimi bardzo rzadko. Nie jest konieczny udział obojga rodziców. Wiek dziecka nie ma znaczenia.

 

Cel:

poprawa komunikacji uczestników z dziećmi, a w konsekwencji także poprawa jakości ich relacji z dziećmi. Szczegółowe cele każdy uczestnik formułuje dla siebie samodzielnie. 

W trosce o jakość warsztaty „BŁOGOSŁAWMY DZIECIOM” są regularnie superwizowane przez doświadczonego terapeutę.

 

Najbliższa edycja:

Od zebrania się grupy przez ok. 6 miesięcy (z przerwą na wakacje). Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 2,5 godz. Liczba spotkań i czas trwania edycji zależy od tempa pracy grupy.

 

Cena:

Opłata za konsultację wstępną: 100 zł, płatne z góry przelewem. Opłata za warsztaty: minimalna – 320 zł miesięcznie, pełna – 430 zł miesięcznie, płatne za miesiąc z góry przelewem. Opłata za materiały (m.in. 2 książki): 90 zł, płatne jednorazowo przelewem po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem zapisu i otwarcia grupy.

Jeśli dla kogoś brak pieniędzy miałby stanowić przeszkodę w zgłoszeniu się na warsztaty, prosimy o kontakt.

 

Osoby prowadzące: ZAlicja Zagrodzka, Anna Kotwica

 

Zapisy

 

1. Zgłoszenie

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przysłanie zgłoszenia oraz ewentualnych pytań na adres: warsztaty@blogoslawmy.pl

Kolejność zapisów będzie zgodna z kolejnością przysyłania zgłoszeń, przy czym zgłoszenie nie jest jeszcze równoznaczne z zapisem – najpierw odbywa się konsultacja wstępna.

 

2. Konsultacja wstępna 

Osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w warsztatach, zapraszamy na konsultację wstępną w celu zorientowania się, czy udział w warsztatach rzeczywiście może zaspokoić ich potrzeby. Konsultacje wstępne będą odbywały się on-line. Każdą konsultację przeprowadzą dwie trenerki. Czas trwania konsultacji: 50 min.

 

UWAGA: Rodzice, którzy oboje chcą wziąć udział w warsztatach, odbywają konsultację wstępną dwukrotnie: najpierw każdy rodzic osobno, a następnie oboje rodzice razem.

 

3. Decyzje o uczestniczeniu i zapisy: podczas konsultacji lub w ciągu kilku dni po niej zostanie podjęta decyzja o uczestniczeniu konsultowanej osoby w warsztatach. Pozytywna decyzja zarówno osoby konsultowanej, jak i trenerek oznaczać będzie zapisanie tej osoby na warsztaty: na listę główną lub rezerwową, w zależności od wolnych miejsc.

UWAGA! W razie podjęcia po konsultacji decyzji o nieuczestniczeniu danej osoby w warsztatach opłata za konsultację nie podlega zwrotowi. W razie rezygnacji osoby zapisanej na warsztaty wpłata na materiały nie podlega zwrotowi, a zakupione materiały pozostają do dyspozycji osób prowadzących.

 

Warsztaty „BŁOGOSŁAWMY DZIECIOM” przeznaczone są przede wszystkim dla absolwentów warsztatów „BŁOGOSŁAWMY SOBIE”.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

ul. Skaryszewska 12, 03-812 Warszawa

tel. 508 352 739 

poniedziałek, środa, piątek: 10.00-12.00

wtorek, czwartek: 17.00-19.00

kontakt@sitis.org.pl