pallotyńskie centrum pomocy duchowej

„BŁOGOSŁAWMY SOBIE”,

warsztaty rozwoju osobistego z elementami psychoterapii 

 

 

Jeśli chcesz poprawić swoją relację z samym lub samą sobą: bliżej siebie poznać, lepiej siebie zrozumieć, bardziej siebie polubić, bardziej siebie pokochać i błogosławić sobie, zamiast sobie złorzeczyć, to te warsztaty są dla Ciebie.

 

Zapraszamy wszystkich dorosłych niezależnie od wieku, wyznania i stanu.

UWAGA: Małżonków, przyjaciół lub znajomych, którzy oboje chcą wziąć udział w warsztatach, przyjmujemy do osobnych grup, żeby każdy z nich mógł się łatwiej skupić na własnym rozwoju.

 

Warsztaty „BŁOGOSŁAWMY SOBIE” są odrębną całością. Jednocześnie stanowią one przygotowanie do warsztatów „BŁOGOSŁAWMY DZIECIOM”.

 

Cel: 

poprawa relacji uczestników z samymi sobą. Szczegółowe cele każdy uczestnik formułuje dla siebie samodzielnie. 

 

Najbliższa edycja warsztatów:

Od zebrania się grupy przez ok. 12 miesięcy (z przerwą na wakacje). Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w czwartki, od 18.00 do 20.30. Liczba spotkań i czas trwania edycji zależy od tempa pracy grupy.

 

Cena:

Opłata za konsultację wstępną: 100 zł, płatne z góry przelewem. Opłata za warsztaty: minimalna – 320 zł miesięcznie, pełna – 430 zł miesięcznie, płatne za miesiąc z góry przelewem.Opłata za materiały (m.in. 2 książki): 90 zł, płatne jednorazowo przelewem po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem zapisu i otwarcia grupy. Jeśli dla kogoś brak pieniędzy miałby stanowić przeszkodę w zgłoszeniu się na warsztaty, prosimy o kontakt.

 

Osoby prowadzące:

Alicja Zagrodzka, Anna Kotwica

 

W trosce o jakość warsztaty „BŁOGOSŁAWMY SOBIE” są regularnie superwizowane przez doświadczonego terapeutę.

 

Zapisy:

 

1. Zgłoszenie

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przysłanie zgłoszenia oraz ewentualnych pytań na adres: warsztaty@blogoslawmy.pl 

Kolejność zapisów będzie zgodna z kolejnością przysyłania zgłoszeń, przy czym zgłoszenie nie jest jeszcze równoznaczne z zapisem – najpierw odbywa się konsultacja wstępna.

 

2. Konsultacja wstępna 

Osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w warsztatach, zapraszamy na konsultację wstępną w celu zorientowania się, czy udział w warsztatach rzeczywiście może zaspokoić ich potrzeby. Konsultacje wstępne będą odbywały się on-line. Każdą konsultację przeprowadzą dwie trenerki. Czas trwania konsultacji: 50 min.

 

3. Decyzje o uczestniczeniu i zapisy: podczas konsultacji lub w ciągu kilku dni po niej zostanie podjęta decyzja o uczestniczeniu konsultowanej osoby w warsztatach. Pozytywna decyzja zarówno osoby konsultowanej, jak i trenerek oznaczać będzie zapisanie tej osoby na warsztaty: na listę główną lub rezerwową, w zależności od wolnych miejsc.

UWAGA! W razie podjęcia po konsultacji decyzji o nieuczestniczeniu danej osoby w warsztatach opłata za konsultację nie podlega zwrotowi. W razie rezygnacji osoby zapisanej na warsztaty wpłata na materiały nie podlega zwrotowi, a zakupione materiały pozostają do dyspozycji osób prowadzących.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

ul. Skaryszewska 12, 03-812 Warszawa

tel. 508 352 739 

poniedziałek, środa, piątek: 10.00-12.00

wtorek, czwartek: 17.00-19.00

kontakt@sitis.org.pl