pallotyńskie centrum pomocy duchowej

JAK STAWAĆ SIĘ OSOBĄ PEWNĄ SIEBIE

Masz dosyć ciągłych obaw, że coś ci się nie uda? Boisz się opinii innych osób? Nie potrafisz sobie zaufać? Nie wierzysz we własne możliwości? Uważasz, że nic nie robisz dobrze? Często się obwiniasz? Nie pozwalasz sobie na błędy? Karcisz się za każdą pomyłkę? Uważasz, że ludzie nie mają powodów, żeby cię polubić? Uważasz, że musisz ukrywać to kim naprawdę jesteś? Boisz się odrzucenia w przypadku ujawnienia swoich słabych stron? Być może warsztat pt. „Jak stawać się osobą pewną siebie?” będzie dobrą okazją do zmiany nieprzyjemnego stanu nieustającej niepewności.

 

W trakcie spotkania będziemy rozmawiać o wewnętrznych i zewnętrznych sposobach wzmacniania swojej pewności siebie oraz zastanowimy się nad tym, co może nam ją odbierać. Będziemy starali się znaleźć odpowiedź na to, co utrudnia ci akceptację samego siebie i nie pozwala uwierzyć w swoją wartość. Poznasz metody osiągania większej wolności i samostanowienia. Dowiesz się jak możesz być dla siebie wsparciem i wyjść z roli surowego władcy opanowującego własne wnętrze.

 

Otrzymasz wydrukowane materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

Termin: 

2 marca 2024 r. (sobota) w godzinach 10:00-14:00 [jedna 15 minutowa przerwa].

 

Koszt:

uczestnictwa 250 zł. Płatność przelewem na konto „INVENIO - Ilona Przeciszewska” nr konta: 20 1140 2004 0000 3102 4822 8095 z dopiskiem „pewność siebie” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli zostanę poinformowana o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana].

 
Zgłoszenia: 
il.zamojska@gmail.com
 
Prowadząca:
Spotkanie poprowadzi psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, psychoterapeutka Ilona Przeciszewska.
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

ul. Skaryszewska 12, 03-812 Warszawa

tel. 508 352 739 

poniedziałek, środa, piątek: 10.00-12.00

wtorek, czwartek: 17.00-19.00

kontakt@sitis.org.pl