Konsultacje

 

 

 

Terapeuta:

Katarzyna Markowska

 

- Konsultacje psychologiczne, dla określenia problemu zgłaszającej się po pomoc osoby i ustalenia form pomocy.

 

- Spotkania indywidualne, uzupełniające warsztaty psychoedukacyjne, dotyczące budowania relacji z innymi, komunikacji, asertywności, lepszego rozumienia siebie i drugiego człowieka.

 

- Poradnictwo wychowawcze dla rodziców, mające na celu lepsze rozumienie swojej roli jako rodzica, rozumienie dziecka- jego potrzeb i uczuć, pomoc w ustalaniu rozsądnych granic, zasad, również w sytuacji rodziny, gdzie rodzice są w separacji, kryzysie czy po rozwodzie.

 

- Pomoc psychologiczną, skierowaną do młodzieży i młodych dorosłych, przeżywających trudności, związane z okresem dojrzewania i wchodzenia w dorosłe życie, takich jak: męczące zmiany nastrojów, zaniżona samoocena, nieśmiałość, trudności z podejmowaniem decyzji i określaniem celów w życiu, problemy w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, itp.

 

Cena:

70zł/60 min.

 

Poniedziałki  9.00-13.00

 

Moje kwalifikacje

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Od wielu lat w mojej pracy zachwyca mnie drugi człowiek i droga jego rozwoju, dlatego moim zawodowym celem jest spotkanie człowieka w momencie, w jakim jest dziś i pomoc w odkrywaniu przez niego jego własnej godności i szacunku do siebie samego i drugiego człowieka.

Ukończyłam psychologię na ATK(obecnie UKSW) oraz Studium Psychoterapii Integratywnej (w ujęciu chrześcijańskim).

 

pallotyńskie centrum pomocy duchowej

ul. Skaryszewska 12, 03-812 Warszawa

tel. 884 957 453

pomoc.sitis@gmail.com

Kontakt

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!